دستگاه هیدروفیشیال یکی از موثرترین دستگاه های جوانسازی پوست بصورت فوری و بلند مدت است . که با داشتن هندپیس های متعدد امکان اجرای مراحل مختلف جوانسازی پوست را فراهم میکند.

دستگاه Hydrafacial  دارای 6 عملکرد و پروب اصلی و فوق العاده کاربردی در پاکسازی و جوانسازی پوست می باشد. دستگاهی غیر تهاجمی که از طریق مواد اکسیژن رسان و آبرسان لایه بردار و جوانسازی  انجام می دهد . دستگاه هیدروفیشیال با تولید H2o2 برای رفع لک و تازه سازی پوست قدم مهمی در زمینه پاکسازی پوست برمی دارد

این دستگاه دارای 6 عملکرد و پروب ها اصلی برای پاکسازی می باشد .

1 هندپیس اسکرابر دستگاه پاکسازی پوست هیدروفیشیال

برای لایه برداری ، کاهش ملانین جهت سفید سازی پوست ، از بین بردن لایه شاخی پوست پاکسازی سطحی پوست ، پاکساز چربی پوست های خاص که بخاطر استفاده مکرر از فوندانشن و لوازم آرایشی پوست های چرب دارند.

2 هندپیس چکش کلد (بخش خنک کننده پوست )

رفع التهاب و تیرگی های پوست خاصیت فشرده و الاستیته کردن پوست که خشکی پوست را برطرف می کند . استفاده از این هندپیس در حین کار کمک به از بین بردن خستگی پوست نیز می کند .

3 هندپیس میکرودرم دستگاه پاکسازی پوست هیدروفیشیال

برای لایه برداری بوسیله مایع می باشد . بوسیله آب مقطر یا داروهای گیاهی آلودگی ها را از بین برده و باعث باز شدن منافذ پوست می شود و سلولهای مرده پوست را لایه برداری می کند.

4 اسپری پاچش دستگاه پاکسازی پوست هیدروفیشیال

برای اسپری کردن ویالها (به ظرف شیشه ای کوچک گفته می شود که برای نگه داری داروها بصورت مایع با پودر استفاده می شود) این هندپیس با ریزکردن مولکولهای آب کمک به جذب و تغذیه مواد در پوست می شود و از خشکی پوست جلوگیری می کند. بوسیله این هندپیس مواد داخل ویال برروی پوست بصورت مایع با ذرات بسیار ریز اسپری می شود تا ذرات مایع بتوانند جذب پوست شوند

5 هندپیس RF دی کلار دستگاه پاکسازی پوست هیدروفیشیال

تقویت عضلات صورت جهت فرم دهی به عضلات صورت ، این هندپیس کمک به برطرف کردن چین و چروک ها و جوانسازی پوست می کند . کارکرد این وسیله به این صورت است که از طریق ایجاد انرژی با فرکانس بالا به پوست گردش خون را به سرعت افزایش می دهد و همچین از طریق کاهش ترشح رنگدانه ملانیک به اثرات سفید کننده کمک می کند

حاصل انرژی با فرکانس بالا  به وسیله RF بروی پوست گرمایی را بوجود می آورد که ترشح عضله را تنظیم می کند و به کاهش ترشح جوش ها کمک می کند .

6 هندپیس آلتراسونیک دستگاه پاکسازی پوست هیدروفیشیال

برای جذب مواد مغذی به لایه های زیرین پوست و افزایش اکسیژن رسانی به پوست ، تحریک کلاژن و کمک به از بین رفتن مواد زائد پوست که این عمل ضد باکتری باعث تحریک گردش خون و کاهش خطوط ظریف پوست و پاک کردن آکنه و لکه های پوستی می شود که باعث کاهش رنگدانه ها و قرمزی پوست می شود .

کاربردهای درمانی هنگام استفاده از دستگاه
درمان عوارض پوستی بصورت غیر تهاجمی و بدون عوارض

افزایش گردش خون و جریان خون در صورت

آبرسانی به لایه های سطحی و عمیق پوست

اکسیژن رسانی به پوست جوانسازی و روشن کنندگی پوست

باعث سفت شدن پوست و حالت الاستیته شدن پوست می شود و از آلرژی ها جلوگیری می کند.

کاهش چین و چروک پوست و ازبین بردن لکه ها

دستگاه پاکسازی پوست هیدورفیشیال بسیار قوی جهت از بین بردن جوشهای سرسیاه و جوشهای سر سفید و حذف مواد زائد از پوست .