آموزش خانواده مصری ها

67,000 تومان

این پکیج شامل سه ویدئو آموزش مدل های مصری می باشد

مصری کلاسیک – مصری فانتزی – مصری پایه دار

مدت زمان آموزش : 30 دقیقه

مدرس : سرکار خانم شهرزاد محمدی

توضیحات

مدل مصری یکی از پرکاربردترین مدل های کوتاهی است به این جهت که این مدل مو نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند است و مناسب افرادیست که طرفدار موی کوتاه نیستند و در ضمن نگهداری موی بلند برای آنها کار سختی است.

این مدل در دوران باستان بسیار مورد استفاده مردان و زنان بوده است و همانگونه که از نام آن پیداست ریشه در دوران مصر باستان دارد، می توان گفت مدل مصری یک مدل مو با قدمت تاریخی است.

در مدل مصری تمامی لایه ها با زاویه صفر درجه  زده می شود و معمولا قد مو تا روی گردن و در بعضی مدل های مصری تا بالای گردن زده می شود. در این مدل معمولا خردی مشاهده نمی شود و تمام لایه ها یکدست روی یکدیگر قرار می گیرند.

نکته قابل توجه این است که بعد از زدن لایه اول پشت سر در مدل مصری بقیه لایه ها نیم سانت بلند تر از لایه قبل خود زده می شوند تا مو ها به شکلی زیبا روی هم قرار گیرند. در این مدل می توان از موزر برای زدن لایه ها بصورت صفر درجه استفاده کرد که این کار مستلزم داشتن مهارت در بکارگیری از موزر است.

در این پکیج آموزش مجازی کوتاهی مدل های مصری کلاسیک ، مصری فانتزی و مصری پایه دار آموزش داده شده است:

مدل مصری کلاسیک متداول ترین مدل مصری می باشد، در این مدل تمام لایه ها (پشت سر و اطراف سر ) با زاویه صفر درجه زده می شود، نکته قابل توجه این است که تمامی لایه ها سرجای خود زده می شود و به هیچ عنوان در هنگام زدن لایه ها دستی که مو در آن قرار دارد به اطراف تمایل ندارد و عمود بر زمین زده می شود. معمولا براشینگ (سشوار) این مدل کوتاهی نیز عمود بر زمین انجام میشود یعنی کاملا صاف سشوار می شود. مدل مصری مناسب برای تمامی سنین مخصوصا افرادی که دوست ندارند پشت گردنشان دیده شود مناسب است.

مدل مصری فانتزی به مدل کوتاهی گفته می شود که فقط لایه اول آن در پشت سر با  زاویه 90 درجه کوتاه می شود و مابقی لایه ها با زاویه صفر درجه روی آن را می پوشانند و دلیل استفاده از زاویه 90 درجه در لایه اول این است که پشت سر بصورت پف دار مشاهده شود.

مدل مصری پایه دار نیز مانند مدل مصری فانتزی است با این تفاوت که در مدل مصری پایه دار لایه های بعد از لایه اول (که با زاویه 90 درجه زده شده ) روی لایه اول را نمی پوشانند و قد موکمی از مدل مصری کلاسیک کوتاه تر زده می شوند تا پایه مو قابل مشاهده باشد ، سشوار این مدل نیز معمولا به روش زیر انجام می شود.

  1. اگر در مدل مصری کلاسیک از چتری استفاده شود به آن مدل کلئوپاترا می گویند.
  2.  اگر در کوتاهی از زاویه صفر درجه در تمام لایه ها استفاده شد و مو دارای قد بلند یعنی روی شانه و بلندتر زده شد به آن مدل صاف بلند می گویند.
  3. برای حالت دهی موی مصری می توانیم از سشوار و برس گرد برای به زیر دادن مو، دستگاه های ویو مو ، بابلیس برای حالت دهی به مو مانند کرلی کردن مو و نیز اتوی مو برای لخت کردن مو استفاده کرد.
  4. برای افرادی که جمجمه کشیده دارند مدل های فانتزی و پایه دار مناسب است و برای کسانی که گردن های کشیده دارند مصری کلاسیک مناسب است
  5. برای صورت های کشیده بهتر است قد اطراف سر در قسمت جلوی سر کمی بلند تر از چانه برش زده شود اگر بالاتر از چانه باشد به بلندی و تیزی چانه افزوده می شود.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

Go to Top