آموزش مدل کرنلی

57,000 تومان

آموزش مدل کرنلی روی مدل واقعی

مدت زمان آموزش : 12 دقیقه

مدرس : سرکار خانم شهرزاد محمدی

توضیحات

کرنلی یکی از مدل های پایه کوتاهی که در مدل های کوپ کوتاه بسیار پرکاربرد است و تسلط کوپ کار بر روی این مدل برای فهم مدل های کوپ کوتاه دیگر ضروریست. در مدل کرنلی بیشتر از زاویه 90 درجه استفاده می شود و نکته قابل توجه بکارگیری مناسب از زاویه 90 درجه بسته و باز است که عبارتند از:

هنگامی که کف دستی که مو در آن قرار دارد به کف سر بچسبد و زاویه گرفتن موها همان 90 درجه باشد به این حالت زاویه 90 بسته گفته می شود و زمانیکه کف دستی که مو در آن قرار دارد با فاصله یکسان مثلا 2 سانت، از کف سر فاصله داشته باشد و زاویه دست همان 90 درجه باشد به این زاویه 90 باز می گویند.

آموزش مدل کرنلی

باید توجه داشته باشیم اگر از 90 باز در کوتاهی استفاده می کنیم فاصله دست و کف سر باید دارای زاویه یکسانی باشد. به عنوان مثال اگر در برداشت قسمتی از موی یک لایه فاصله کف دست و کف سر 2 سانت است در مابقی لایه نیز همان فاصله رعایت شود.

مدل کرنلی معمولا به دو صورت کرنلی کوتاه و کرنلی بلند زده می شود.

در کرنلی کوتاه یا پسرانه در تمام لایه های تقسیم بندی شده کل سر ، از زاویه 90 درجه بسته استفاده می شود. برای براشینگ این مدل از کوچکترین برس گرد و براشینگ به زیر کشیده می شود .

در مدل کرنلی بلند از زاویه 90 درجه باز در تمام لایه های تقسیم بندی شده کل سر استفاده می شود و برای زیباتر شدن و قرارگیری بهتر لایه بالایی روی مابقی لایه ها می توانیم بالاترین لایه بالای سر را با زاویه 45 درجه کوتاه کنیم.

در مدل کرنلی می توان در حین کوتاهی برای هر لایه به وسیله قیچی کات از پیتاژ پرتابی- نوکی استفاده کرد یا در پایان کوتاهی بعد از اینکه براشینگ مو انجام شد به وسیله قیچی مخصوص پیتاژ ، پیتاژ را انجام دهیم.آموزش مدل کرنلی

این مدل هم مناسب آقایان و هم مناسب خانم ها است و یکی از مدلهای پرطرفدار برای خانم هایی است که می خواهند تغییر ناگهانی ، جذاب و شیک داشته باشند.

این مدل بسیار شبیه به مدل سیبل است .

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

Go to Top