توضیحات

یکی از پر طرفدار ترین و متداول ترین مدل های براشینگ یا سشوار کشیدن موها مدل براشینگ صاف است، صاف کردن موها به کمک سشوار و برس  باعث براق تر شدن موها می شود و حرکت موها را بیشتر نشان می دهد، در این روش با تغییر جای برس نسبت به مو  می توان به راحتی موهای وز و فر را بصورت کاملا صاف و شلاقی براشینگ کرد.

به کمک موادی که مخصوص قبل و بعد از براشینگ است می توانیم براشینگ تمیز ، براق و آسانی انجام دهیم . این مواد شامل دوفاز ، سه فاز ، سرم مو ، کرم مو و … است. بعضی از این موارد مانند دوفاز و سه فاز قبل از براشینگ و کرم مو و سرم مو بعد از براشینگ استفاده می شود .

سشوار کردن موهای فر  وز و حالت دار بصورت لخت، قد موها را بلندتر نشان می دهد. در بعضی موارد که موها حالت اسکاجی دارند بعد از اینکه براشینگ کشیده شد برای لخت شلاقی کردن موها بهتر است از اتوی مو استفاده کرد.

براشینگ لخت و شلاقی بیشتر مناسب موهایی که بصورت صفر درجه کوتاه شده است  ، مانند مدل مصری، صاف بلند، کلوش و مدل های باب می باشد. قبل از براشینگ لخت  شلاقی می بایست به موها اسپری دوفاز زد و بعد از تقسیم بندی مرتب و لایه به لایه موها ، با برس اندازه مناسب و با تکنیک های خاص ، موها را صاف و شلاقی کرد.